Akcijas

ZĀLES PĻĀVĒJS 3

ZĀLES PĻĀVĒJS 3
Modelis: ASDR
Atdeves punkti: 0
Pieejamība: Ir noliktavā
Cena: EUR 484.00
Bez nodokļa: EUR 400.00

Universāli izmantojams un viegli vadāms. Kustīgs zāles atvirzītājs. Īpaši rūdīts ESM nazis ar malas aizsargu. Pamatnes pēdu bezpakāpju regulēšana augstumā. Pļaujot dabiski uzturētos dārzos un pļavās, ir īpaši svarīgi izmantot tādus zāles pļāvējus, kas ir piemēroti apstākļiem. AL-KO izkapts pļāvējus var izmantot gan barojamās zāles, gan resnu stiebru un nezāļu pļaušanai.

Ergonomiski veidotā vadības roktura augstumu var pāriestatīt, tas slāpē vibrācijas un nodrošina optimālu darbu kā arī vieglu transportēšanu.
„AL-KO” pļaujmašīnas ar frontālo izkapti izceļas ar īpaši asinātajiem ESM nažiem un to bezpakāpju regulējamajām pamatnes pēdām un ar iekapsulēto vadīklu. Šī vadīkla nekļūst tik netīra un gādā par ilgāku darbmūžu.
Izkapts pļāvējus var aprīkot ar dažādiem piederumiem, piemēram, sniega lāpstām un ķēdēm, tādēļtie ir ērti pielāgojami arī lietošanai ziemā.
Pļavās vai ekoloģiskos dabas dārzos ir īpaši svarīgi izmantot tikai attiecīgajam darbam piemērotas ierīces, piemēram, „AL-KO” pļaujmašīnas ar frontālo izkapti, kas vienlīdz labi pļauj gan dzīvnieku barošanai paredzētu zāli, gan arī biezi saaugušus lauka augus.

Izstrādāja: Sonrons.lv
audze.lv © 2019